DRZWIOferujemy Państwu drzwi znanych producentów:


Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard.
Firma DRE znany na rynku polskim producent wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i frontów meblowych. Ciekawe wzornictwo pozwala zastosować drzwi w różnych aranżacjach mieszkań. Za dobrą jakość wyjątkowo przystępna cena.
Firma Erkado jako polski producent oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Gwarantuje atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Firma KTM STAL firma specjalizuje się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych, posiada największy asortyment w Polsce. W szerokim programie znajdują się zarówno ościeżnice tradycyjne, oraz ościeżnice i drzwi nowoczesne.
Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. W procesie tworzenia Drzwi WIKĘD stawiamy na maksymalne wykorzystanie dostępnych innowacji technologicznych.